ברוכים הבאים לאגודה

 
סטודנטיות יקרות וסטודנטים יקרים,
 
אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת ת"א הינה האגודה הגדולה והמובילה ביותר בישראל. 
 
בעיניי, תפקידי כיו"ר הוא להוביל אגודה שתדאג לנו, הסטודנטים, בכל תחומי החיים בקמפוס ומחוצה לו. אני רואה באגודה כמי שמלווה את הסטודנט ודואגת לו החל מהיום הראשון בקמפוס ועד לנקודת הסיום עם קבלת התואר. תפקידנו כאגודה הוא להמשיך ולפתח את שלל השירותים שהאגודה מעניקה, ביניהם- מתן פתרונות אקדמיים, קורסי עזר וחוגי העשרה דרך אקסטרא סטודנט, ספרות זולה, מועדון TAU, מסיבות ואירועים, ימי ספורט, מעונות הסטודנטים, מנהלת הדיור, מחירונים מפוקחים, מרכז היזמות - Startau, פינות רווחה ומועדוני סטודנטים, סטודן ועוד. 
 
אנו דואגים לחדש, לשדרג ולשפר את השירותים הקיימים ולהתאימם לכלל ציבור הסטודנטים. 
לצד זה, אנו שואפים לחיות בחברה סולידרית ושוויונית יותר ולממש זאת בתוך הקמפוס, לצד הלימודים, באמצעות מלגות מעורבות חברתית ומעגלי ההתנדבות הרחבים שלנו, כמו מועדון ג'סטה, באדדיס, פרטנרס, מועדון מודל האו"ם, דיבייט ועוד. במקביל, מעצם היותנו ציבור משפיע ומוביל עלינו לשים לעצמנו כמטרה להוביל לשינוי פני החברה הישראלית ולעצב את סדר היום הציבורי. 
 
לסיום, ובנימה אישית, אני מתחייבת בפניכם\ן שלאורך כהונתי אשתדל לפעול בצורה הטובה ביותר, עבורנו- הסטודנטים. אני מאמינה כי אגודת הסטודנטים היא הבית של כולנו, והוא פתוח תמיד לכל רעיון או יוזמה. החוויה הסטודנטיאלית הינה חלק בלתי נפרד מתהליך הלימודים ועלינו ללמוד ליהנות ממנה, להפיק ממנה את המיטב ומעל לכל, לא לתת לה לחלוף על פנינו מבלי שלקחנו בה חלק.
 
אני מזמינה אתכם להצטרף אלינו לפעילות בכל תחום שתרצו, כדי להפוך את החוויה באוניברסיטה למשמעותית ומהנה הרבה יותר. 
 
שנת לימודים מהנה ומוצלחת, 
אני וכל עובדי אגודת הסטודנטים כאן בשבילכם.
 
ענבר הוכברג
050.7447672
yor@student.co.il
 

 

Loading nanoRep Q&A and FAQ Software