סיפתח - חונכים תשע"ח

זוכר/ת כמה קשה היה לך ביום הראשון ללימודים בשנה א'? לא הבנת לאן ללכת ומה כל אחד מהמרצים או המזכירות רוצים ממך? בדיוק בגלל זה אגודת הסטודנטים משיקה תכנית חונכות חדשה – "סיפתח"!

במסגרת הפרויקט סטודנטים משנים מתקדמות יחנכו בהתנדבות סטודנטים בשנה א' במהלך התקופה ההתחלתית של שנת הלימודים הקרובה.

המטרה העיקרית היא להקל ולסייע לסטודנטים/ות לצלוח את המערכת האוניברסיטאית בשלום.

אז מה בעצם מצופה מכם כחונכים? ברגע שנקבל את פניות הסטודנטים, אגודת הסטודנטים 'תשדך' בין החונכים והנחנכים כאשר כל אחד מהם יקבל את פרטי השני. החונכים נדרשים לזמינות בחודש הראשון ללימודים ונכונות לעמוד לרשותם של נחנכיהם/ן.

כל חונך/ת יחנכו בין סטודנט אחד לשלושה.

  • החונכים יקיימו שיחת טלפון עם החניכים שבמהלכה יספרו על החוג, יציעו את עזרתם ואת עצותיהם לקראת שנת הלימודים הקרובה. כמו כן, החונכים ישלחו מייל ראשוני עם אוסף טיפים ופרטי ההתקשרות עמם                            
  • כחלק מההסבר הטלפוני, החונכים יסבירו על הימים הראשונים בקמפוס ויתארו לסטודנט/ית את הדברים החשובים שעליו/ה לעשות עם כניסתו/ה לאוניברסיטה.
  • החונכים יציעו להראות לנחנך/ת בימים הראשונים את כיתות הלימוד, הספרייה והקפיטריה הקרובה למקום לימודיו/ה.
  • החונכים יהיו זמינים לכל שאלה של הסטודנט/ית במהלך החודש הראשון באשר לימיו/ה הראשונים באוניברסיטה. בנוסף, החונך יציע את עזרתו לקראת תקופת הבחינות במתן עצות להתנהלות נכונה (זמינות מעבר לכך תלויה ברצונו הטוב של החונך).

אנו נדאג לספק לכם את כל המידע הרלוונטי אותו עליכם להעביר וכזה שיענה לשאלות שעשויות לעלות לחניכים.

והצ'ופרים?!

  • אנחנו מאמינים שהצלחת הפרויקט נובעת מכך שהוא ברובו התנדבותי, אך כל חונך שייקח חלק יקבל 20% הנחה בשירותי האגודה השונים המפורטים (כל אירועי האגודה שעלותם עד 100 ₪,  מקראות מ"ספרות זולה", כל מוצרי מרכז השירות).
  • בנוסף, יינתנו לחונכים 2% נוספים בבידינג!!!! (התוספת הינה ללא תלות במילוי סקר הערכת הוראה. למבצעים בידינג סמסטריאלי. ההטבה תהיה תקפה לבידינג של סמסטר ב'. למבצעים בידינג שנתי ההטבה תהיה תקפה לבידינג סמסטר א' של שנת הלימודים הבאה- תשע"ט)

 

לכל עזרה, בעיה או שאלה שתיווצר אתם מוזמנים לפנות למחלקה האקדמית באגודה briut@student.co.il  | 03-6407648

אז יאללה, "שנשדך" לך חניך?

לקריאת התקנון לחצו כאן

להרשמה!

Loading nanoRep Q&A and FAQ Software