ליחידת דיור סטודנטיאלי דרוש/ה רכז/ת עבור מעונות מילמן

כללי:

יחידת הדיור הסטודנטיאלי של אגודת הסטודנטים באוני' ת"א, היא הגורם האחראי על נושא הדיור על מגוון היבטיו – מעונות הסטודנטים בברושים, איינשטיין, מילמן וברודצקי;
השכירות הסטודנטיאלית במעונות בתי החולים באזור המרכז; השכירות הפרטית בת"א רבתי.

פועל יוצא של אחריות זו הינה טיפול בכל הנושאים הקשורים לרווחת דיירי המעונות, ובתוך כך מתן שירות לדיירים, אחריות להפעלה ותחזוקה של מתקנים, ייזום, תכנון וביצוע של אירועים שונים לרווחתם והנאתם ועוד, כמפורט למטה.

לצורך הטיפול בכל העניינים הקשורים בדיירי מעונות מילמן, דרוש/ה רכז/ת.

הגדרת התפקיד (מופיע בלשון זכר אך מתייחס לשני המינים):

· רכז המעונות הינו עובד יחידת הדיור הסטודנטיאלי וככזה כפוף בראש ובראשונה לדרישות היחידה כפי שנקבעו בתכנית העבודה השנתית, וכפי שהן באות לידי ביטוי בחלוקת העבודה שתיקבע ע"י מנהלת היחידה.

·מתוך הבנה כי דייר המעונות עומד בראש סדר העדיפויות, רכז המעונות ירכז ויטפל בכל העניינים הקשורים בדיירי המעונות, ובכלל זה טיפול מהיר ויעיל בבעיות, מענה לפניות בנושאים שונים ודאגה לרווחתם היום-יומית של הדיירים ככל שהדבר נובע באופן ישיר או עקיף משהותם במעונות.

·  הרכז יהא אחראי על הפעלה, תחזוקה וניקיון של מועדוני הסטודנטים, כיתות הלימוד וחדרי המחשבים במעונות. בתוך כך, עליו האחריות לזהות ולפקח על תקלות, פגעים וכל בעיה אחרת המתעוררת במי מהחדרים הנ"ל, בין אם ע"י סטודנט או ע"י גורם אחר (טכני, מזג-אוויר וכדומה).

· הרכז ייזום, יתכנן ויוציא לפועל אירועי תרבות ורווחה שונים לאורך השנה, בתיאום עם לו"ז אגודת הסטודנטים מזה ורצונות ההנהלה מזה. בנוסף, יהווה גורם מקשר בין ההנהלה לדיירים במעונות, באופן שיהיה זמין ככל האפשר לפניותיהם, יהיה נוכח בוועדות משמעת וכל אירוע אחר שנוכחותו נדרשת בו, ויעמול כל העת על שיפור השירות לדיירים.

·   רכז מעונות יקבל על עצמו, בנוסף לתפקידיו במעונות, אחריות לפרויקט פנים-יחידתי מתמשך, כגון שימור קשר עם מיזמי דיור מחוץ למעונות, סוגיות בדיור עירוני ועוד – לפי צורכי היחידה.

מאפייני התפקיד:

·         תקן: 60 שעות חודשיות.

·         שכר: 28 ₪ לשעה בנוסף, הרכז שייבחר יזכה לדיור במעונות בהן יעבוד, במימון מלא (בשווי של כ-1,200 עד 2,000 ₪ בחודש).

דרישות התפקיד:

·  יחסי אנוש מעולים ויכולת עבודה בצוות.

·  מוטיבציה ורצון לדאוג לרווחת הסטודנט.

·  רצון ליצור חיי קהילה במעונות.

·  רצון להיות מעורב ומשפיע בקהילה.

·  יכולת ניהול וארגון, הפקת וייזום פרויקטים ואירועים.

·   העבודה מחייבת השתתפות בפעילויות האגודה.

·   ידיעת השפה העברית ברמת שפת אם. דוברי ערבית ואנגלית ברמה גבוהה – יתרון. 

העבודה מחייבת מגורים במעונות, תינתן עדיפות לדיירי מעונות מילמן.
מועד אחרון להגשת קורות חיים הוא 20.03.17

קורות חיים יש להעביר למזכירות אגודת הסטודנטים (נא לציין את שם המשרה) באמצעות הדוא"ל Mazkirut@student.co.il

המכרז יתקיים בסוף חודש מרץ

לשאלות או הבהרות: Dyur@student.co.il

*אגודת הסטודנטים אינה מתחייבת לזמן לראיון.

Loading nanoRep Q&A and FAQ Software