אודותינו

היחידה המשפטית

 
במחלקה המשפטית ניתנים שירותים משפטיים לסטודנטים חברי אגודה: ייעוץ משפטי לסטודנטים - עו"ד מנוסה המעניק לחברי האגודה ייעוץ וסיוע משפטי ראשוני חינם, סניגור הסטודנטים - סטודנט למשפטים, אשר מייצג ללא תשלום את הסטודנטים בבית הדין המשמעתי של האוניברסיטה. מבקר האגודה - עו"ד המפקח ומבקר את פעילות האגודה וחברות הבת שלה.
 
ייעוץ משפטי כללי 
עו"ד רן שובל מייעץ בשלל בעיות וסוגיות משפטיות בהן נתקלים הסטודנטים, החל בסוגיות הקשורות למקום העבודה (חוזה עבודה, זכויות העובד, פיצויי פיטרין וכו'), מעמד אישי, וכלה בסוגיות העולות מחוזה השכירות. הייעוץ המשפטי כולל עזרה בהכנת תביעות וכן ליווי פרטני בטיפול. 
לתיאום פגישה יש להתקשר למזכירות האגודה בטלפון 036407654 בימים א'-ה' בשעות 09:00-15:00, או ליצור קשר במייל:  mazkirut@student.co.il
*שימו לב: ייעוץ משפטי וייעוץ פיננסי ינתנו למשלמי דמי רווחה בלבד.
 
 
סנגוריות הסטודנטים 
דניאל אסולין וליאור זך, מייצגות את הסטודנטים והסטודנטיות העומדים/ות בפני בית הדין המשמעתי של האוניברסיטה.
 
לשאלות או לתיאום פגישה ניתן לפנות דרך כתובות המייל:
sanegoria1@student.co.il - דניאל אסולין
sanegorisa2@student.co.il - ליאור זך
 
 
מבקר האגודה 
עו"ד גיא הדר משמש כמבקר האגודה. מתוקף תפקידו, בודק עורך הדין קובלנות של חברי אגודה נגד רשות או נגד בעל תפקיד באגודה, בכל הנוגע להגינות ויעילות הרשות המבוקרת. מבקר האגודה מתפקד גם כנציב פניות הציבור.
בנוסף, מבקר עורך הדין הדר את פעילותיה השוטפות של אגודת הסטודנטים ושל האורגנים בה, הוא חבר בועדת הביקורת של מועצת אגודת הסטודנטים וחבר בועדת הבחירות הנערכות מידי שנה בחודש דצמבר. 
ניתן לתאם פגישה בטלפון 03-6407658 ובדוא"ל mevaker@student.co.il
 
*שימו לב: המחלקה המשפטית מעניקה ייעוץ בתחומי מדינת ישראל בלבד. 
 

אין פריטים להצגה