תוצאות הבחירות למועצת האגודה

תוצאות בחירות לנציגות החוגים: אגודת הסטודנטים והסטודנטיות אוניברסיטת תל אביב: בחירות 11.12.2018

מס' מצביעים: 2,776 (14.2% הצבעה) מתוך בז"ב (בעלי זכות בחירה) ריאלי: 19,572. 


איזור

מספר נציגים

משפחה

פרטי

קולות

כלכלה תואר ראשון

1

בלדרמן

יניב

125

 

 

 

 

 

מדע המדינה תואר ראשון 

1

טרשצ'נקו

דריה

60

 

 

 

 

 

סוציולוגיה ואנתרופולוגיה, לימודי עבודה תואר ראשון ** (בחירות חוזרות)

1

יוסף

סאלי

34

 

 

 

 

 

פסיכולוגיה תואר ראשון

1

חזן

ליאור

100

 

 

 

 

 

תקשורת תואר ראשון 

1

מרקוביץ'

לילך

73

 

 

 

 

 

מדיניות ציבורית + כלכלה תארים מתקדמים  *

1

הראל

שלי

 

 

 

 

 

 

פסיכולוגיה+סוציו ואנתרופ.+תקשורת-תאר.מתקדמים *

1

כהן

ליאת

 

 

 

 

 

 

מדע המדינה+לימ. בטחון+לימ. עבודה-תארים מתקדמים *

1

עליון

רז

 

 

 

 

 

 

עבודה סוציאלית תואר ראשון  (בחירות חוזרות)

1

פולק

עדי

1

 

 

פלד

אור

1

 

 

 

 

 

עבודה סוציאלית תארים מתקדמים  (בחירות חוזרות)

1

לא היו

מועמדים

 

 

 

 

 

 

מדעי המוח תואר ראשון + תארים מתקדמים

1

לביא

עידן

68

 

 

 

 

 

רפואה 

4

מרודי

אור

198

 

 

רחמימוב

עמרי

194

 

 

יריב

סתיו

193

 

 

קולנדר

רני

192

 

 

 

 

 

רפואת שיניים

1

דויטש

אופיר

155

 

 

 

 

 

מדעי החיים תואר ראשון

3

מימון

יסכה

58

 

 

פהל

מרים

39

 

 

נוימן

דנה

38

 

 

ליכטנשטט

אריאל

34

 

 

 

 

 

מדעי החיים תארים מתקדמים  *

1

זילברצוויג-טל

שי

 

 

 

 

 

 

משפטים - תואר ראשון - שנה א' 

1

בן ישי

מטר

49

 

 

סלע

עמית

1

 

 

 

 

 

משפטים - תואר ראשון - שנה ב' 

1

עצמון

עמוס

33

 

 

 

 

 

משפטים - תואר ראשון - שנים ג-ד  ** (בחירות חוזרות)

1

טליסמן

שרה

12

 

 

 

 

 

משפטים - תארים מתקדמים (בחירות חוזרות)

1

לא היו

מועמדים

 

 

 

 

 

 

המדרשה לתארים מתקדמים (בחירות חזורות)

1

לא היו

מועמדים

 

 

 

 

 

 

סיעוד  (בחירות חוזרות)

2

לא היו

מועמדים

 

 

 

 

 

 

ריפוי בעיסוק

1

צביון

רתם

74

 

 

 

 

 

הפרעות בתקשורת 

1

מורד

גלי

57

 

 

 

 

 

פיזיותרפיה 

1

בלכמן

אביב

72

 

 

 

 

 

מדעי המחשב תואר ראשון 

3

אור

גל

148

 

 

עמיר

בר

146

 

 

אהל

אלירן

144

 

 

 

 

 

מתמטיקה, סטטיסטיקה תואר ראשון (בחירות חוזרות)

1

לא היו

מועמדים

 

 

 

 

 

 

פיזיקה ואסטרונומיה תואר ראשון 

1

עופר

דביר

77

 

 

לרר

שי

33

 

 

 

 

 

מדע כללי+גיאופיסיקה+כימיה-תואר ראשון ** (בחירות חוזרות)

1

רום

יובל

32

 

 

 

 

 

מדעי המחשב+מתמטיקה+סטטיסטיקה-תא. מתקדמים

1

בילינסקי

אילון

55

 

 

פרידלר

אופיר

35

 

 

 

 

 

פיסיקה+כימיה+גיאופיסיקה-תארים מתקדמים (בחירות חוזרות)

1

לא היו

מועמדים

 

 

 

 

 

 

חשמל ואלק. ת. ראשון+לימודי חוץ  ** (בחירות חוזרות)

3

אשכנזי

אורי

122

 

 

רבינוביץ'

כפיר

120

 

 

רשף

גלעד

115

 

 

 

 

 

הנדסה מכנית + הנדסת חומרים תואר ראשון 

2

איזנברג

אשל

102

 

 

סובול

קרן

98

 

 

 

 

 

הנדסת תעשיה תואר ראשון

1

חדד

עידן

75

 

 

 

 

 

הנדסה ביו-רפואית תואר ראשון 

1

כרמל

סתיו

40

 

 

 

 

 

הנדסת חשמל ואלק. ת. מתקדמים  *

1

פלר

אור

 

 

 

 

 

 

הנדסה תארים מתקדמים למעט הנדסת חשמל  *

2

מלמד

ירדן

 

 

 

מרודי

מתן

 

 

 

 

 

 

ב.א. כללי  (בחירות חוזרות)

1

לא היו

מועמדים

 

 

 

 

 

 

מזרח אסיה

1

בן עם

אריה

42

 

 

 

 

 

גיאוגרפיה וסביבת האדם

1

בן צבי

ירדן

28

 

 

 

 

 

אנגלית,צרפתית,ערבית,בלשנות  (בחירות חוזרות)

1

לא היו

מועמדים

 

 

 

 

 

 

ספרות,תרבות עברית,עם ישראל, מגדר תואר ראשון ** (בחירות חוזרות)

1

בורנשטיין

נמרוד

6

 

 

 

 

 

פילוסופיה, תכנית רב תחומית - תואר ראשון 

1

חי

אביגייל

50

 

 

סלהוב

גל

3

 

 

 

 

 

מזה"ת+אפריקה+ל.קלאסיים+ארכיאול.+היסטוריה

1

שלום

חן

33

 

 

הרניק

אופק

30

 

 

 

 

 

פילוסופיה - תארים מתקדמים  *

1

אונלי

אמיר

 

 

 

 

 

 

היסטוריה - תארים מתקדמים  *

1

שלוח

אסף

 

 

 

 

 

 

תרבות - תארים מתקדמים + תרגום ועריכה  *

1

הוכברג

ענבר

 

 

 

 

 

 

יהדות - תארים מתקדמים + עריכה לשונית + ל. הסביבה *

1

שמר

יעל

 

 

 

 

 

 

ביה"ס לחינוך תואר ראשון + ת. הוראה + ת. מתקדמים **

3

שריון

ליאור

152

(בחירות חוזרות לנציג אחד)

 

אלפסי

רביד

143

 

 

פרגי

גדי

129

 

 

 

 

 

אדריכלות 

1

סופר

יובל

81

 

 

 

 

 

תאטרון + אקדמיה למוזיקה - תואר ראשון  ** (בחירות חוזרות)

1

אורון

תמר

15

 

 

 

 

 

ת.האמנות+רב תחומי-תואר ראשון+מוזאולוגיה

1

שמואלי

אור

32

 

 

 

 

 

קולנוע וטלויזיה - תואר ראשון ** (בחירות חוזרות לנציג אחד)

2

שטיינברג

עומרי

83

 

 

אברמוביץ'

מתן

67

 

 

 

 

 

אמנויות - תארים מתקדמים  *

1

בן אלון

דורי

 

 

 

 

 

 

חשבונאות 

2

מאור

תום

85

 

 

בצלאל

אביב

74

 

 

 

 

 

ניהול - תואר ראשון + תארים מתקדמים ** (בחירות חוזרות)

5

אבנת

טלי

138

 

 

פרידמן

אסף

136

 

 

אליאס

טלי

134

 

 

גזית שלו

אורן

130

 

 

שורץ

יאיר

129


*  אזור בחירה לתארים מתקדמים ללא התמודדות

** באזור בחירה שבו לא הושג הרוב הדרוש יתקיימו בחירות חוזרות ב 24/12. 

כל סטודנט חבר אגודה רשאי להגיש ערעור לגבי אזור הבחירה אליו הוא משויך.  ערעורים יש להגיש בכתב עד יום א' 16/12/2018 בשעה 14:00 ליו"ר ועדת הבחירות פרופ' אייל זיסר  בדוא"ל zisser@tauex.tau.ac.il