תרבות וקשרי חוץ

תרבות וקשרי חוץ

 

 
 

מחלקת תרבות ספורט וקשרי חוץ מלווה אותך עם אירועים בקמפוס ומחוצה לו!

במהלך השנה האגודה מפיקה את יום הסטודנט הגדול בארץ, רייב העצמאות, אירועי פתיחת סמסטר ועוד מסיבות ואירועים בפקולטות השונות

המחלקה מארגנת באופן שוטף במהלך השנה ירידי דוכנים, סדנאות, והפסקות פעילות ברחבי הקמפוס

 

טקסים

מחלקת תרבות מפיקה את הטקסים השנתיים ביניהםטקס יום הזיכרון ליצחק רבין, טקס יום הזיכרון לשואה ויום הזיכרון לחללי מערכות ישראל

 

המועדונים שלנו

לאגודה קיימות פלטפורמות חברתיות גדולות בעלות הישגים בינלאומיים. מועדון הדיבייט, תזמורת האגודה, ומועדון מודל האו''ם. הם מועדונים שמהווים רשת חברתית למאות סטודנטים ולוקחים באופן קבוע מקום ראשון בתחרויות בארץ ובחו"ל.

קיימים גם מועדונים העוסקים באומנויות כמו דבקה, סלסה.

בנוסף למועדונים שלנו, האגודה פועלת בשיתוף פעולה יחד עם תכניות חברתיות בקמפוס כמו תגלית אקסל ותכנית הFellowship- של StandWithUs

ההשתתפות חינם!  לפרטים נוספים והרשמה לפעילויות:Tarbut4@student.co.il

 

 

קשרי חוץ וייצוג הסטודנטים/ות הבינלאומיים/ות

האגודה מייצגת את הסטודנטים הבינלאומיים בקמפוס בצורה ייעודית וממוקדת מתוך ראיה כי יש אתגר בהשתלבות חברתית באקדמיה דוברת עברית. בנוסף לקשרים הבינלאומיים שלנו, האגודה שותפה בארגון שבועות בינלאומיים בארץ ומחוצה להוהיא מהווה חלק גדול מהקהילה הבינלאומית כאן באוניברסיטת תל אביב.

תוך שותפות עם בית הספר הבינלאומי (TAU INTERNATIONAL)ניתן להשתבץ בשלל יוזמות בינלאומיות!

 

ייצוג הסטודנטים/ות הערבים/ות

האגודה מייצגת את הסטודנטים/ות הערבים/ות בקמפוס בצורה ייעודית וממוקדת מתוך ראיה כי יש אתגר בהשתלבות חברתית באקדמיה דוברת עברית. האגודה מפיקה אירועים חברתיים עבור הסטודנטים/ות הערבים/ותביניהםמופעי סטנד-אפערבי שירהבמה ערבית ביום הסטודנט.

סדנאות העשרה בנושא כלכלה וניהול זמנים, ובנוסף האגודה מקיימת שיחות פתוחות באופן קבוע ופועלת על מנת להנגיש את מפעל עשייתה לכלל הסטודנטים/ות הערבים/ות.

 

ספורט בקמפוס

יש המון ספורט בקמפוס! בואו לקחת חלק בפעילות של נבחרות הספורט שלנו עם המון תחרויות וטורנירים במשך כל השנה (ובהתאם להנחיות).

עקבו אחר הפרסומים במהלך חודש נובמבר לגבי הגיוסים לנבחרות.

בנוסף לנבחרות ישנן יוזמות ספורט חובבני בקמפוסקבוצות ריצה וטורנירים בין

קבוצות עצמאיות – כל זאת ועוד בתחום ספורטמומלץ להתעדכן בניוזלטר.

אין פריטים להצגה