רב-קו

סטודנט הרוכש כרטיס חופשי תקופתי לסטודנט ("סטודן") יכול לנסוע חופשי וללא תשלום בישובים הנכללים בכרטיס וביניהם.
 
כיצד מקבלים את ההנחה?
 
יש להציג בעמדת ההנפקה תעודה מזהה (רישיון, ת"ז וכדומה), אישור לימודים מטעם האוניברסיטה וכרטיס סטודנט תקף לשנת תשע"ה. אם טרם קבלתם את כרטיס הסטודנט או מדבקת התיקוף, צרו קשר עם דקאנט הסטודנטים בטלפון 036408832.
 
הנפקת אישור לימודים מודפס: הכנסו למערכת המידע האישי של האוניברסיטה עם שם המשתמש והסיסמא שלכם. בִחרו ב'אישורי לימודים' בתפריט מצד ימין, ולאחר מכן על 'אישור לצורך קבלת הנחה בתחבורה הציבורית' של שנת הלימודים השוטפת.
מתכננים להטעין מנוי סמסטריאלי או שנתי? שימו לב כי ניתן לשלם אך ורק בכרטיס אשראי הנושא את שמכם (כלומר, אי אפשר להביא כרטיס אשראי של אמאבא עם ייפוי כח...).
 
החל משנת תשע"ו ניתן יהיה לעדכן/ להטעין פרופיל סטודנט ללא קשר לחברה במסגרתה הונפק הכרטיס.
 
 
רב-קו סטודנטיאלי חופשי שנתי:
 
עלות הכרטיס היא 50% ממחירו של כרטיס ״חופשי חודשי״ שנתי. הכרטיס מאפשר נסיעה חופשית ללא הגבלה באזור שהוגדר והנחה של 50% בתשלום על כל נסיעה מחוץ לאותו אזור.
 
 
רב-קו סטודנטיאלי חופשי סמסטריאלי:
 
כרטיס נפרד עבור כל אחד מן הסמסטרים. עלות הכרטיס היא 50% ממחיר חופשי x מספר החודשים שבהם ההטבה תקפה.
 
הכרטיס מאפשר נסיעה חופשית ללא הגבלה באזור המוגדר והנחה של 50% בתשלום על כל נסיעה מחוץ לאזור המוגדר.
 
 
פרופיל סטודנט רגיל (בהצגת רב-קו סטודנטיאלי):
 
פרופיל הסטודנט הרגיל המאפשר הנחה בגובה 33% בעת הטענת הרב-קו.
 
 
מהות ההנחות:
 
·          כרטיס סטודן מאפשר לנסוע חופשי וללא תשלום בישובים הנכללים בכרטיס ובינהם. בנוסף לנסיעה החופשית, זכאי בעל הכרטיס להנחה בגובה של 50% ברכישת כל סוגי הכרטיסים, למעט חופשי חודשי \ יומי. את ההנחות ניתן לממש בהצגת כרטיס רב-קו אישי בפרופיל סטודנט מורחב.
 
·         סטודנט שאין בבעלותו כרטיס חופשי סטודנטיאלי וינפיק רב קו או ישנה סטטוס של רב קו קיים לפרופיל סטודנט רגיל, זכאי ל33% הנחה ברכישת כרטיסיות וערך צבור (כלומר, שילמתי לנהג 50 ₪ עבור טעינת הכרטיס- ובפועל נוספו לכרטיסי 75 ₪). את ההנחות ניתן לממש בהצגת כרטיס רב קו בפרופיל סטודנט רגיל
 
·         הרפורמה בתחבורה הציבורית יצרה יישור קו בין כל חברות האוטובוסים- אגד, דן, קווים, מטרופולין, נתיב אקספרס וויולה. יחד עם זאת, ייתכנו עדיין שינויים בין החברות בכיבוד כרטיסי הרב קו השונים.
 
 
איך מנפיקים \ טוענים כרטיס?
 
·         ניתן לגשת עצמאית לכל אחת מתחנות ההנפקה המפורסמות באתרי חברות התחבורה הציבורית, עם האישורים המפורטים בתחילת הכתבה.
 
·         ביריד פתיחת השנה של אגודת הסטודנטים, המתקיים בשבוע הראשון ללימודים, תהיה עמדת הנפקה של חברת דן בה תוכלו לעדכן לפרופיל סטודנט ו\או להטעין סטודן סמסטריאלי \ שנתי. 
 
 
**מידע זה מוגש מטעם אגודת הסטודנטים בכדי לפשט את המידע על ההנחות לסטודנטים ואינו מחליף את המידע באתרי החברות. יש לעקוב אחר שינויים ועדכונים**