חדש באוניברסיטת תל אביב: מיזם החנייה השיתופית שיחסוך לכם זמן וכסף!

נמאס לכם לחכות בתורים לחניונים, לפתוח את היום בעצבים ולאחר לשיעור?

הכירו יוזמה חברתית חדשה וחינמית ללא מטרות רווח שנועדה להקל על ההמתנה לחניונים יקרים, לחסוך כסף, זמן ועצבים, ולשנות משמעותית את חוויית חיפוש החנייה בעיר שלא מציעה שפע של מקומות להשאיר בהם את הרכב. 

sPark היא רשת חברתית המחברת בין אנשים כדי לפתור את מצוקת החניה ההולכת וגוברת, באמצעות עדכון של פינוי וחיפוש חנייה מראש. האפליקציה החינמית של sPark מבוססת על שיטת תן וקח: באמצעות מנגנון מטבעות חניה וירטואליים (לא קריפטו!) היא מאפשרת לבצע חילופי חניות בעיר, ללא כאב ראש ועלויות מיותרות. בכל פעם שתפנו חנייה לאחד המשתמשים באפליקציה, תקבלו אסימון וירטואלי. כשתבקשו חנייה תעניקו אסימון לבעל חנייה שיפנה לכם אותה.

sPark יוצרת התאמות בין מכוניות לחניות פנויות, ובכך חוסכת שטחי חנייה מבוזבזים. האפליקציה יודעת להתחשב במידות המכונית, במרחק מהיעד וברדיוס שהגדרתם. באמצעות sPark אפשר גם להתאים חנייה לשעה רצויה. ככה חוסכים לא רק זמן וכסף אלא גם תורמים אחד לשני ולא פחות חשוב - מקטינים את זיהום האוויר. בשורה התחתונה, המטרה היא לייצר קהילה שיתופית ברחבי העיר שמזינה את עצמה בחניות, בדומה לקהילות בעולמות תוכן אחרים, ולנצל בצורה טובה יותר את מקומות החנייה ברחבי העיר. 

אגודת הסטודנטים והסטודנטיות של אוניברסיטת תל אביב זוכה להיות שותפה בלעדית לפיילוט של sPark בעיר, שיצא לדרך! הנרשמים לפיילוט עם קוד ההטבה יקבלו אסימון וירטואלי ובונוס על פינוי החנייה הראשון – מי שיעביר חנייה למשתמש אחר בתקופת הפיילוט (עד ה-1.1.2019), יקבל מטבע חניה נוסף על החנייה הראשונה.

להורדת האפליקציה ולהרשמה

* דרך הטלפון הנייד הלינק יפנה אתכם לחנות האפליקציות, דרך המחשב תגיעו לעמוד הבית של sPark. רק באמצעות לחיצה על הלינק הזה יהיה אפשר לקבל את ההטבה. 

אז למה אתם מחכים?