מלגות לסטודנטים וסטודנטיות

מלגות הפתוחות להרשמה עד לתאריך 15.11.2021

 

1.       המרכז להעצמת האזרח

״המוניטור" הינו מיזם אזרחי-ציבורי של המרכז להעצמת האזרח, המבצע מעקב וניטור אחר יישום והערכת החלטות ציבוריות.

המוניטור נועד לייצר תשתית ידע רחבה, אמפירית ואינטגרטיבית אודות הליכי יישום והערכת אפקטיביות מדיניות ממשלתית, בחינת חסמים סיסטמטיים בגיבוש ובביצוע החלטות ציבוריות ומתן דרכי פעולה להתרתם ובהגדרת מדדי ביצוע לתפקוד הממשלה.

מטרתו של המוניטור היא לסייע בטיוב תהליכי ביצוע מדיניות באמצעות מעקב ובקרה אמפירי, ולהעמיד כלי עבודה אפקטיבי לשיפור ביצועים, הן עבור מקבלי החלטות והן עבור הדרגים המבצעים בהלימה לחזון המרכז - חיזוק השקיפות והשיתופיות הציבורית, האחריותיות והמנהל התקין במדינה.

ליצירת קשר: ניר לוי - מנהל פרויקט המוניטור המרכז <research@ceci.org.il>

 

 

 

 

2.       ישראל 2050

מלגאי/ת דיגיטל: ניסיון בפלטפורמות דיגיטל שונות, יכולות בינאישיות גבוהות, עם "ראש גדול",אחריות אישית, יכולות לוגיסטיות, סקרנות ויכולות ארגון וניהול עצמי. 

·  תכולות התפקיד: 
ניהול נכסים דיגיטליים וגרפיים
עבודה עם מאגרי מידע ותפוצות 

ליווי פעילות התנועה בדיגיטל 

 

3.       איתך מעכי - משפטניות למען צדק חברתי

עמותת 'איתך معك - משפטניות למען צדק חברתי' פועלת במטרה להשמיע את קולותיהן של נשים ממגוון הקבוצות באוכלוסייה בדגש על השמעת קולן של נשים מקבוצות מופלות. לצורך השגת מטרתה העמותה מסייעת לנשים לממש את זכויותיהן באמצעות שלושה ערוצים מרכזיים: סיוע משפטי פרטני, קידום אקטיביזם ומנהיגות בקרב קהילות מגוונות ובעבודת מדיניות ציבורית כוללת.

 

4.    זהב לגיל הזהב

עמותת "זהב לגיל הזהב", הינה עמותה ללא מטרות רווח שמטרתה שיפור איכות חייהם של בני הגיל השלישי באמצעות שיפוץ מקום מגוריהם. במסגרת שיתוף פעולה בין גופים פרטיים וצוות מתנדבים, מתקיים אחת לחודש יום עבודה מרוכז, בו משופצות שתי דירות של קשישים מיעוטי יכולת.

 

אנחנו מתכבדים להזמין סטודנטים/יות מאוניברסיטת תל אביב להגיש את מועמדותם לקבלת "מלגת זהב" שנתית על סך 4000 ₪.

למי המלגה מיועדת?

• סטודנטים/יות באוניברסיטת תל אביב המשלמים דמי רווחה.

• סטודנטים/יות בעלי מודעות חברתית גבוהה.

• סטודנטים/יות בעלי ידע טכני וניסיון קודם בעבודות שיפוצים - יתרון.

תנאים לקבלת מלגה:

• ביצוע 100 שעות מלגה לאורך השנה, בהתאם למועדי ביצוע ימי השיפוץ המרוכזים (יתואם בהמשך).

את הבקשות יש לשלוח למיילgoldenforgold80@gmail.com   תחת הכותרת ״מלגת זהב״ בצירוף שמכם המלא, קורות חיים ומכתב אישי מדוע אתם רוצים להצטרף אלינו ולקחת חלק בפעילות העמותה.

 

 

 

 

 

5.    נועם

ארגון הנוער נוע"ם מקיים פעילות ארצית חינוכית בעשרות קהילות יהודיות פלורליסטיות, באקלים נגיש ומשלב המכבד כל אדם, תוך חינוך לעקרונות היסוד שלנו: קהילה המאפשרת ריבוי דעות וערכים, אהבת הארץ ומעורבות חברתית. 

יש לנו בנוע"ם 4 אגפים שבכל אחד מהם עשייה חינוכית ענפה ומשמעותית אשר יוצרת גשרים בין מגזרים שונים בחברה הישראלית ופועלת למען היכרות מעמיקה וקבלת השונה: 20 סניפים של תנועת נוער, 7 צהרונים משלבים, 4 קומונות של שנת-שירות ומכינה קדם-צבאית אחת

 

 

6.    רוח נכונה

עמותת רוח נכונה היא עמותה ישראלית הפועלת לקידום ולתמיכה של בני נוער, צעירים, חיילים בודדים ומשפחות מעוטות יכולת בכל רחבי הארץ.

צעד אחר צעד, יחד עם קהילת מתנדבים רחבה שפועלת ברחבי הארץ  ובשיתוף פעולה עם חברות וארגונים, אנו מצליחים לתמוך יחדיו במאות נערים ואלפי חיילים בודדים וצעירים.

ישנן כמה אפשרויות הקיימות כרגע לפעילות של מלגאים אצלנו בעמותה. כל אחת מהאפשרויות תותאם לאופי, כישוריו ויכולותיו של המלגאי על מנת שכל אחד יבצע פעילות שמאתגרת, מעניינת ומרגשת אותו. מזמינים אתכם להצטרף אלינו למעגל הנתינה האינסופי.

לפרטים נוספים:
meirnoam@r-n.org.il

                                  

 

6. פוליטיקאיות צעירות

 

7. מלגת הנחייה בעמותת "עתיד בטוח" - מנהיגות צעירה למניעת אלימות.

מלגה בת 100 שעות, הנחייה שבועית למשך שנת הלימודים בקבוצת נבחרת מנהיגות בבית ספר. 

תגמול - 7000 ש"ח עבור הנחיית נבחרת אחת, מלגה שנתית.

ניסיון קודם בהדרכה חובה. 

יישובים אשר עדיין יש בהם אפשרות להנחות: פתח תקווה,בת ים, גבעתיים, חדרה, טייבה, אום אל פאחם, סביון. 

זמינות פעם בשבוע בשעות הבוקר/צהרים חובה.