השבוע הפוליטי יוצא לדרך!

ב-9 באפריל ייערכו בישראל הבחירות לכנסת ה-21. רגע לפני אנחנו מזמינים אתכם/ן לשבוע הפוליטי של אגודת הסטודנטים והסטודנטיות באוניברסיטת תל אביב, במהלכו תוכלו לשמוע את ראשי המפלגות וחברי הכנסת בהרצאות יחיד ופאנלים כדי לגבש טוב יותר את ההחלטה שלכם למי לתת את הקול שלכם/ן. 

השבוע ייערך בין ראשון לחמישי, 14-10.3, ושיאו יגיע ביום חמישי – בבחירות דמה שייערכו ברחבי האוניברסיטה. 

*הבטיחו את מקומכם/ן באירועים אליהם אתם/ן מעוניינים/ות להגיע- מספר המקומות מוגבל!

*לוח הזמנים אינו סופי ועשוי להשתנות- עקבו כל הזמן אחרי פרסומי האגודה.

 

יום שני | 11.3

הרצאה של תנועת ישר – דמוקרטיה ישירה 

13:30-12:30 

אולם 102 בבניין משפטים

להרשמה לחצו כאן

 

הרצאה של שר הביטחון לשעבר ומקום 3 במפלגת כחול לבן, בוגי יעלון

15:00-14:00

אולם 102 בבניין משפטים

להרשמה לחצו כאן

 

אירוע בחירות חגיגי של מועדון הדיבייט

17:00-16:00

אולם 102 בבניין משפטים

להרשמה לחצו כאן

 

הרצאה של ח"כ אורלי לוי-אבקסיס, יו"ר מפלגת גשר

18:30-17:30 

אולם 102 בבניין משפטים

להרשמה לחצו כאן

 

הרצאה של ניצן הורביץ המונחית על ידי הלל

19:00

הרצאה מרתקת עם העיתונאי וחבר הכנסת לשעבר, ניצן הורוביץ. בהרצאתו ניצן ידבר על נושאים בוערים ביחסי ישראל והתפוצות, אתגרי ישראל בזירה הבינלאומית וישלב קטעים מסרטו "הנאצים של אמריקה"

אולם מרבאום בניין סאקלר (רפואה)

להרשמה לחצו כאן

 

יום שלישי | 12.3

הרצאה של שרת המשפטים איילת שקד, יו"ר מפלגת הימין החדש

14:30-13:30

אולם 100 בבניין משפטים

להרשמה לחצו כאן

 

פאנל בנושא חוץ וביטחון

16:00-15:00

בהשתתפות: ח״כ מוטי יוגב (איחוד מפלגות הימין), ח״כ עודד פורר (ישראל ביתנו), ח״כ מרב מיכאלי (העבודה), האלופה במיל׳ אורנה ברביבאי (כחול לבן), ח"כ ענת ברקו (הליכוד)

בניין משפטים, אולם 308 

להרשמה לחצו כאן

 

יום רביעי | 13.3

פאנל בנושא קידום מעמד האישה בישראל 

15:00-14:00

בהשתתפות: ח״כ יעל גרמן (כחול לבן), ח״כ מרב בן ארי (כולנו), ח״כ מיכל רוזין (מרצ), ד״ר ליאת יקיר (גשר), ח"כ רויטל סוויד (העבודה)

בבניין שרת, אולם 410

להרשמה לחצו כאן

 

הרצאה של אבי גבאי, יו"ר מפלגת העבודה

17:00-16:00 

אולם 105 בבניין משפטים

להרשמה לחצו כאן

 

הרצאה של ח"כ אורן חזן, יו"ר מפלגת צומת

18:30-17:30

אולם 105 בבניין משפטים

להרשמה לחצו כאן

 

יום חמישי | 14.3

הרצאה של יו"ר מפלגת זהות, משה פייגלין

14:00-14:45

 

 

אולם 100 בניין משפטים

 

הרצאה של ח"כ תמר זנדברג, יו"ר מפלגת מרצ

17:00-16:00 

אולם כס המשפט בבניין משפטים

להרשמה לחצו כאן

 

פאנל בנושא כלכלה וחברה בישראל

15:30-14:30

בהשתתפות: קרן ברק (הליכוד), ח"כ מוסי רז (מרצ), פרופ׳ יפעת ביטון (גשר), ח"כ מיכל בירן (העבודה), אסף זמיר (כחול לבן)

אולם 100 בבניין משפטים

להרשמה לחצו כאן

 

בחירות דמה – במהלך היום, בין השעות 10:00 ל-16:00, ניתן יהיה להצביע בקלפיות ברחבי הקמפוס:

* בין 10:00 ל-13:00 הקלפיות יהיו בבניינים: רפואה, הנדסה, גילמן, נפתלי ומשפטים

* בין 13:30 ל-16:00 הקלפיות יהיו בבניינים: מדעים מדויקים, משפטים, מקסיקו, ברגלס ורקנאטי

* בין 16:00 ל-18:00 ניתן יהיה להצביע באתר הבחירות, שכתובתו תישלח בהמשך

هذا الأسبوع في الجامعة!: الأسبوع السياسي

في ظل انتخابات الكنيست القريبة في 9\4\2019 تدعوكم نقابة الطلاب في جامعة تل ابيب الى أسبوع سياسي فيه نستمع الى رؤساء واعضاء الأحزاب وأعضاء الكنيست، عبر محاضرات وحلقات حوار خاصة بهدف اعطائكم الصورة الكاملة للأدلاء باصواتكم في الانتخابات بقرار ثابت واكيد.

يقام الأسبوع بين أيام الاحد حتى الخميس 10-14.3 كما وسيتوج الأسبوع بمحاكاة لانتخابات الكنيست بين اسوار الجامعة. 

 

*نرجو حجز مكان مسبق والتسجيل للمحاضرات وحلقات الحوار أدناه، الأماكن محدودة.

*ننوه ان البرنامج غير ثابت – تابعوا منشورات النقابة لمشاهدة حتلنات البرنامج.

 

 يوم الاثنين | 11.3

محاضرة حركة "ישר" -  الديمقراطية المباشرة

قاعة 102 في مبنى الحقوق

اضغط هنا للتسجيل 

 

محاضرة وزير الامن السابق والمرشح على المقعد الثالث عن حزب כחול לבן, בוגי יעלון

 

15:00-14:00

قاعة 102 في مبنى الحقوق

اضغط هنا للتسجيل

 

أمسية نادي المناظرة الانتخابية الاحتفالية 

17:00-16:00

قاعة 102 في مبنى الحقوق

اضغط هنا للتسجيل 

 

محاضرة عضو الكنيست אורלי לוי-אבקסיס, رئيسة حزب גשר 

قاعة 102 في مبنى الحقوق

اضغط هنا للتسجيل 

 

"محاضرة ل ניצן הורביץ من منظور " הלל

 19:00

محاضرة مشوقة مع الصحفي وعضو الكنيست السابق، ניצן הורוביץ حيث سيتحدث عن قضايا حارقة في العلاقة بين إسرائيل والعالم. سيتم خلال المحاضرة عرض مقاطع من فلمه " نازيي أمريكا"

قاعة מרבאום في مبنى الطب - סאקלר 

اضغط هنا للتسجيل 

 

يوم الثلاثاء| 12.3 

محاضرة وزيرة القضاء איילת שקד، رئيسة حزب اليمين الجديد (הימין החדש)

14:30-13:30

قاعة 100 في مبنى الحقوق

اضغط هنا للتسجيل 

 

حلقة حوار بعنوان: الامن والخارج

16:00-15:00

بمشاركة: عضو الكنيست מוטי יוגב ( من ائتلاف أحزاب اليمين)، عضو الكنيست עודד פורר (حزبישראל ביתנו)، عضو الكنيست מרב מיכאלי ( من حزب العمل)، اللواء المتقاعد במיל׳ אורנה ברביבאי  ( من حزب כחול לבן)

في مبنى שרת, قاعة 432

اضغط هنا للتسجيل 

 

محاضرة משה פייגלין, رئيس حزب זהות

17:30-16:30

قاعة לולה في مبنى الطب - סאקלר 

اضغط هنا للتسجيل 

 

يوم الأربعاء| 13.3

حلقة حوار بموضوع تنمية المرأة في اسرائيل

15:00-14:00

بمشاركة: عضو الكنيست יעל גרמן (من حزب כחול לבן), عضو الكنيست מרב בן ארי (من حزب כולנו), عضو المكنيست מיכל רוזין (من عزبמרצ), دكتورة ליאת יקיר (من حزب גשר), عضو الكنيست רויטל סוויד (من حزب العمل)

مبنى التربية, قاعة 432

اضغط هنا للتسجيل 

 

محاضرة אבי גבאי, رئيس حزب العمل 

17:00-16:00 

قاعة 105 مبنى الحقوق 

اضغط هنا للتسجيل 

 

يوم الخميس | 14.3 

محاضرة عضو الكنيست תמר זנדברג, رئيسة حزب מרצ

17:00-16:00 

قاعة כס המשפט في مبنى الحقوق 

اضغط هنا للتسجيل 

 

 حلقة حوار بموضوع الاقتصاد والمجتمع في اسرائيل

15:30-14:30

بمشاركة: عضو الكنيست רועי פולקמן ( من حزب כולנו), عضو الكنيست מוסי רז ( من حزبמרצ), بروفيسور יפעת ביטון (من حزب גשר), عضو الكنيست מיכל בירן (من حزب العمل), אסף זמיר ( من حزب כחול לבן)

قاعة 100 في مبنى الحقوق 

اضغط هنا للتسجيل 

 

محاكاة للانتخابات، انتخابات تجريبية في الجامعة – خلال اليوم, بين الساعات 10:00 ל-16:00, يمكنكم التصويت في صناديق الاقتراع المتواجده في مختلف انحاء الجامعة:

* من الساعة 10:00 حتى-13:00 ستكون صناديق الاقتراع مفتوحة في المباني التالية: الطب, الهندسة, גילמן, נפתלי والحقوق. 

* من الساعة 13:30 حتى-16:00 ستكون صناديق الاقتراع  مفتوحة في المباني التالية: العلوم الدقيقة, حقوق, מקסיקו, ברגלס ורקנאטי

 

* من الساعة 16:00 حتى-18:00 ستفتح إمكانية التصويت عن طريق موقع الانتخابات التجريبية في الجامعة والذي سينشر رابطه لاحقا.