top of page

שלום שנה א'

ברוכים הבאים למשפחת הסטודנטים והסטודנטיות באוניברסיטת תל אביב. אנחנו תמיד כאן בשבילכם לכל שאלה, סוגיה ותהייה. כאן תוכלו למצוא מידע על שיטת רישום לקורסים, ימי אוריינטציה בשיתוף האוניברסיטה ודברי היו"ר.

דברי היו"ר

סטודנטים וסטודנטיות יקרים, הדבר המדהים ביותר בלהיות חלק מקהילת הסטודנטים הגדולה במדינה היא הגב הענק שהיא נותנת. יש לנו כסטודנטים משאבים בלתי נדלים, הן מהאוניברסיטה, הן מאגודת הסטודנטים עצמה והן מהקשרים שיש לבוגרים של האוניברסיטה לשנות עולמות. כל מה שצריך זה לחלום. לעומת זאת, להיות סטודנט זה לא פשוט. לפעמים אין זמן לחלום, וצריך פשוט לשרוד. בלימודים. בחיים האישיים. שם אנחנו נכנסים. אנו מבטיחים להילחם על כל סטודנט שכאן, שיצליח לסיים את התואר, אם הוא רוצה אבל הנסיבות מקשות עליו. לאגודת הסטודנטים יש מטרה ברורה – למנף לכל אחד ואחת מהסטודנטים/ות את תקופתם באוניברסיטה. לכל אלו שצריכים עזרה – לסייע. לכל אלו שצריכים מינוף, לקבל הזדמנויות, לקבל דחיפה ביוזמה – להעיף לשמיים. לשפר את חווית הסטודנט באוניברסיטה עצמה, בין אם על ידי שיפור התשתיות ובין אם זה לייצר חוויה סטודנטיאלית ממשית על ידי אירועים תרבותיים וחברתיים. בסופו של דבר, כולנו כאן סטודנטים. אנחנו רוצים להצליח בתואר שלנו, ולקבל כמה שיותר מהשנים הללו. בין אם מדובר על יותר "לימודי", "חברתי", "תעסוקתי", "רווחתי" וכדומה. עלינו לחלום גבוה. אגודת הסטודנטים והסטודנטיות היא אנחנו, הסטודנטים בקמפוס. אנחנו רוצים לטובתנו שלנו, ומוכנים להילחם על כך כשצריך. אם אתם כאן, קוראים את הדף הזה – כנראה שאתם סטודנטים. אם זה המצב, אתם גם חלק מהדבר הזה שנקרא "אגודת הסטודנטים והסטודנטיות". יש לכם את כל מה שתיארתי מעלה. כל שצריך זה לחלום. בשנה המורכבת הזאת הכוח באחדות שלנו הכרחי מתמיד. יש לנו סטודנטים שצריכים סיוע אדוק, וחברים שלהם שיכולים לסייע להם. אני מזמינה אתכם להיות פעילים במרקם החברתי בקמפוס – אחד למען השני – במיוחד, בשנה הנוכחית. ביחד נצלח אותה – כקהילה וכסטודנטים. תמיד כאן בשבילכם, דניאל זילבר נציגת החוג לפסיכולוגיה, ויושבת ראש אגודת הסטודנטים והסטודנטיות

מדריך שנה א

שלום שנה א' המדריך המלא

במדריך "שלום שנה א'" תמצאו מגוון רחב של מידע אודות האוניברסיטה, ספריות, בחינות ועבודת, ומלגות. בנוסף החוברת מספקת מידע על התואר שלך, על השירותים וחיים סטודנטיאליים, ועל האתגרים שתפגשו בשנות הלימודים באוניברסיטה וגם מחוצה לה. החוברת מיועדת לכלל הסטודנטים, אך חשוב לציין כי קיימים לעיתים הבדלים בין חוגי הלימוד השונים ולכן אנו ממליצים לבדוק את הדברים גם בחוג הלימוד שלכם ובפרט במזכירויות החוגים.

יום היכרות

יום היכרות

שנה א'? אנחנו מתחילים להתרגש!
עוד רגע תצעדו אל עבר הקמפוס בפעם הראשונה ואנחנו כאן כדי לוודא שיש לכם את המידע שצריך.


בואו איתנו ליום היכרות ראשון ומרגש בשיתוף האוניברסיטה 
מתי זה קורה? ביום חמישי - 28/12/2023 בין השעות 8:00-14:00, ברחבי הקמפוס.

 

מה בתכנית?

  • הרצאות מידע פרקטי שכל סטודנט וסטודנטית צריכים לדעת.

  • היכרות עם אגודת הסטודנטים והסטודנטיות ועם כל השירותים המדהימים עבור הסטודנטים/ות.

  • היכרות עם הקמפוס.

  • מפגשים עם בוגרות ובוגרים שישתפו אותנו בדרך שלהם/ן להצלחה.

  • היריד המרכזי שבו תכירו את הדקאנט להצלחת סטודנטיות וסטודנטים.

  • מפגשים עם חוקרות, חוקרים ודוקטורנטים מעוררי השראה.

  • סיפורים אישיים של סטודנטיות וסטודנטים לתארים מתקדמים, שיספרו על תחום המחקר שלהם ויענו על שאלות.

  • סיורים חינמיים במקומות הכי יפים בקמפוס ובמוזיאונים הייחודיים שנמצאים ממש פה: מוזיאון הטבע ע"ש שטיינהרדט ומוזיאון אנו.

  • פעילויות שעושות טוב לגוף ולנפש: מיינדפולנס בספרייה למדעי החברה, יוגה בדשא, משחקי ספורט בהנחיית מרכז הספורט של אוניברסיטת תל אביב.

 

ללו"ז המפורט לפי פקולטה ולהרשמה  


*שימו לב המפגשים פתוחים לכולן ולכולם אך לרובם נדרשת הרשמה מראש
 

מהי מערכת "ביד איט" ואיך זה עובד?

ביד איט

bid-it הוא כלי עזר לבניית מערכת שעות באוניברסיטת ת"א, המאפשר גישה נוחה לנתוני העזר כמו פרופיל הקורס ונתוני הבידינג וכן דרך נוחה להרכיב מערכת שעות.שימו לב: המערכת הינה כלי עזר בלבד. כל פעולה אל מול האוניברסיטה מתבצעת בכלים שהיא מספקת ואין לה קשר לאתר זה (לרבות הבידינג)

קבלת מערכת

אחרי שבחרת את כל הקורסים שלך, כעת ניתן לצפות במערכת, ובלוח הבחינות. אנו ממליצים להתחבר למערכת כדי לשמור ולסנכרן אותה עם חשבון ה-Google שלך.

בנה לי מערכת

המערכת בונה בשבילך את המערכת האופטימאלית, וזאת לאחר סימון העדפותיך במסך בנה לי מערכת.

הוספת קורסים

הוספת קורסים למערכת ע"י כפתור בחירת קורסים. באפשרותך לחקור כל קורס ע"י צפייה בנתוניו דרך פרופיל הקורס לאחר לחיצה על הכפתור i

שימו לב: המערכת הינה כלי עזר בלבד. כל פעולה אל מול האוניברסיטה מתבצעת בכלים שהיא מספקת ואין לה קשר לאתר זה (לרבות הבידינג)

שיטת בידינג

מהי שיטת "בידינג" ?

היא שיטת המכרז להרשמה לקורסים של אוניברסיטת תל אביב. הסרטון הזה ילווה אתכם/ן בכל השלבים של התהליך וילמד את כל מה שצריך לדעת כדי שתוכלו לבנות את מערכת השעות המושלמת שמתאימה בדיוק בשבילכם/ן, ולהגדיל את הסיכויים לקבל את כל הקורסים שרציתם/ן.

bottom of page